Z naší nabídky

Zde najdete přehled o službách a pruduktech, které společnost Colorclean s.r.o. nabízí.

Zde najdete naší nabídku kompresorových autochladniček a přenosných klimatizací od společnosti Indel B

Webasto patří k předním světovým výrobcům v oblasti automobilového průmyslu a  zaměřuje se především na topení, chlazení a ventilaci.

Mezi TOP produkty patří střešní okna, klimatizační systémy a v neposlední řadě nezávislá topení do osobních nákladních a rekreačních vozů.

Stany, spací pytle ,samonafukovací matrace, batohy, vařiče, svítilny,kempingový nábytek a mnoho dalšího pro Vaše cesdy do přírody pěšky, karavanem či vozem kategorie offroad.

Mimořádný výkon všech součástí stanu od tyčí po kolíky. Ať již putujete za dobrodružstvím, jste na letní dovolené v kempu, nebo chcete uniknout do divočiny, nabídneme Vám stan, který můžete nazývat domovem. Abyste si mohli spolehlivě vybrat produkt, který nejlépe vyhovuje Vašim potřebám, nabízíme Vám jednoduché rozdělení na stany Turistické, Rodinné a Přístřešky, nebo podle počtu osob.

Pokud hledáte snadno postavitelné a maximálně spolehlivé stany na krátké výlety do přírody, kempu, či na festivaly, tak si zajisté vyberete z široké kolekce stanů řady Outdoor. Všechny modely této řady se pyšní speciální úpravou UV GUARD™ zabraňující pronikání nebezpečného UV záření a degradaci látky tropika. Ať už si vyberete klasickou kopulovou konstrukci, či prostorný tunel, tak se můžete spolehnout na kvalitu značky Coleman®