Optima Batteries

noimage

Autobaterie OPTIMA základní informace

Baterie OPTIMA jsou speciální zcela uzavřené olověné baterie používané pro startování benzinových a naftových motorů a mobilní napájení proudem a to zejména v extrémních podmínkách. Tyto baterie byly vyvinuty tak, aby byly schopny uspokojit i ty nejnáročnější požadavky. Využívají patentově chráněnou technologii tvaru a uspořádání mřížek. K jejich výrobě je použito unikátně čisté olovo. Další technologickou jedinečností v konstrukci autobaterií jsou např. lité propojky mezi články zajišťující dokonalé vedení proudu a maximální spolehlivost.


Autobaterie OPTIMA základní výhody

To vše spojeno se špičkovou kontrolou kvality dává bateriím OPTIMA mnoho výhod oproti běžnám autobateriím a to zejména až 15ti násobnou odolnost proti vibracím, vysokou cyklickou odolnost, malé samovybíjení a několikanásobnou životnost.

Autobaterie OPTIMA nejběžnejší použití

Výše uvedené v praxi znamená, že baterie OPTIMA jsou řešením pro náročné stroje a aplikace v oblasti startování motorových agregátů, autotuningu, autohifi, napájení proudem atd. Možné aplikace jsou například vibrační válce, stavební a lesní stroje, vše kde jsou extrémní vibrace, chvění nebo vysoká teplota. Baterie se například standardně používají ve vojenských vozidlech americké armády. Baterii Optima však můžete použít i ve Vašem vozidle s jistotou, že bude dlouho a dobře sloužit.